Ресторан

Coin

Николая Тищенко
ОСНОВНИЙ ЗАЛ ПРИВАТНИЙ ЗАЛ ЛІТНЯ ТЕРАСА СПЕЦІАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
ОСНОВНИЙ ЗАЛ

Головне в основному залі ресторану – його затишок для кожного гостя. Неважливо, чи йдеться про романтичний вечір, чи про великий корпоративний захід. Планування простору, освітлення і загальне інтер’єрне рішення дозволяють всього за декілька хвилин трансформувати ресторан в ідеальне місце для будь-якої святкової події. Основний зал об’єднаний з відкритою суші-кухнею і баром. Все говорить про те, що головне в ресторані – тонкий, вишуканий смак.

ПРИВАТНИЙ ЗАЛ

У ресторані розташований VIP-зал, облаштований за кращими європейськими зразками клубних кімнат. Спеціальне обслуговування, власні зручності та підвищена шумоізоляція створять ідеальні умови для відокремленого відпочинку компаніям до 20 персон.

ЛІТНЯ ТЕРАСА

З ресторану відкривається чудовий вид на зелені київські пагорби Ботанічного саду, вкриті пишними кронами дерев. Це місце, віддалене від шуму і метушні великого міста, ідеальне рішення для літнього відпочинку найвищого ґатунку. При бажанні тераса може стати місцем для виїзної весільної церемонії або закритого вечора для своїх.

СПЕЦІАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Спеціальні можливості для проведення заходів.

Загальна площа ресторану понад  1000 м² при тому, що кожен квадратний метр – це зона абсолютного комфорту, досконалого сервісу і високої кухні. Ресторан може обслуговувати як невеликі заходи, так і масштабні свята. В основному залі ресторану передбачена сцена з професійним звуковим та світловим обладнанням для виступу запрошених зірок і роботи ведучого. Окрему увагу варто приділити можливості поділу гостей за категоріями і створення для кожної з них окремої програми. Ми впевнені, що немає завдання, яке б ми не виконали.

Наше меню

  • Интерьер ресторана Coin 12

Наші новини

Читати всі новини